درباره ما

آموزش، همواره در توسعه جامعه بشری نقش کلیدی داشته و دارد، انسان‌هایی که طعم شیرین آموختن را چه در مقام فراگیر چه در مقام مدرس چشیده‌اند، چنان به آن دلبسته شده‌اند که هرگز نتوانسته‌اند آنرا رها نمایند. ما نیز از این مقوله مستثنی نیستیم و همواره محیط گرم کلاس و تدریس را به هر چیز دیگر ترجیح داده‌ایم و همواره خود را در جامه معلم دیده‌ایم، از همین رو در سال 1397 پس از سال‌ها تدریس و مدیریت مراکز آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش و تخصص جامعه متخصصان صنایع مختلف کشور و همچنین دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها اقدام به تاسیس این مرکز آموزشی نموده ایم و امیدواریم با همت همه حامیان و اساتید و همکاران خود، آموزش‌های اثربخش و پر مخاطبی داشته باشیم.
آکادمی پارس‌درس وابسته به آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد حافظت پرتوها به شماره شناسایی 18535 است که در تاریخ 1396/09/28 موفق به کسب پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور شد.
این آکادمی با نگاه علمی به مقوله آموزش، اقدام به استقرار یک سیستم آموزشی مبتی بر استاندارهای معتبر مدیریت کیفیت نموده است و با بکارگیری کادر آموزش دیده و مجرب در حوزه آموزش‌های حضوری و مجازی اقدام بستر مناسبی را برای ارائه خدمات آموزشی مهیا کرده است. آکادمی پارس‌درس همواره در تلاش است تمامی دوره‌های آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید و در این راه همواره افتخار همکاری با برجسته‌ترین اساتید متخصص و مجرب کشور را داشته است. هم اکنون این آکادمی ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه‌های مشروحه زیر است:
جوش و بازرسی جوش، بهداشت و ایمنی، آزمون‌های غیر مخرب صنایع هوایی و غیر هوایی، هیدرولیک و پنوماتیک، بازرسی‌های فنی، مدیریت کیفیت، کنترل خوردگی و حفاظت در برابر اشعه‌های یونساز و غیر یونساز
به منظور ارائه خدمات آموزشی غیر حضوری، این اکادمی اقدام به عقد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مهندسی مشاور آشنا پرتو سایان نموده است و مفتخر است ارائه دهنده دوره‌های مجازی حفاظت در برابر پرتوهای یونساز و غیر یونساز، ویژه مراکز صنعتی و پزشکی باشد.
برای دستیابی به این مهم، همواره خود را آماده شنیدن صدای گرم شما می دانیم.
شماره تماس: 09358752696
ما را از نظرات و پیشنهاد خود محروم نفرمایید. info@parsdars.com

تاسیس210-729x1030-1